HAKKIMIZDA

Baytek Gümrük Müşavirliği İzmir’in Alsancak semtinde, Hüseyin BABACANOĞLU ve merhum Tamer GÖREN tarafından kurulmuştur. Kendileri, gümrüklerde idarecilik ve muayene memurluğu görevlerinde bulunmuş olup, uzun yıllarda edindikleri bilgi ve deneyimlerini 1992 yılında, aynı çatı altında birleştirmişlerdir.

Günümüzde sosyal ve ekonomik hayatın vazgeçilmez bir unsuru haline gelen teknoloji, ticari boyutuyla ayrıca önem arz etmektedir.

Baytek, bilişim teknolojisi ve iletişim alanındaki güncel gelişmelere, gümrük müşavirliğini entegre ederek, personeline gelişmiş bir altyapı sağlamıştır. Bunun yanında,özel alanlarda uzmanlık eğitimi görmüş kişileri de, bünyesinde ayrıca istihdam etmiştir.
 
Baytek Gümrük Müşavirliği, bünyesindeki her birim içinde eğitim ve seminerler düzenlemek suretiyle gündemde olan sorunlara yürürlükteki mevzuat çerçevesinde doğru ve seri bir biçimde çözümler geliştirilmektedir. Böylece geriye dönülemeyen yanlışlara düşülmeden, müşterilerimizin maddi ve manevi kaybı önlenmektedir.
 
Baytek Gümrük Müşavirliği, kaprislerden arındırılmış, kişiliğini bulmuş ve kişisel olgunluk kazanmış, etik değerlere sahip personelini tecrübe ve teknik bilgi ile donatmış,bu arada bireysel gayretlerin tek başına yeterli olmadığına inanmıştır.Bu nedenle Baytek; gücünü, zamanı verimli kullanan saygılı ve güleryüzlü personelinin takım çalışmasının uyumundan almaktadır.
 
Baytek Gümrük Müşavirliği, kuruluşundan bugüne 22 yılı aşkın bir süredir aynı telefonda ve aynı hizmet binasında aralıksız hizmet vermektedir.