GENEL BAKIŞ

Baytek Gümrük Müşavirliği İnsan Kaynakları olarak temel amacımız, daha kurumsal bir yapı ve daha etkin bir çalışma ortamı için öneriler geliştirmek, bu önerileri projelendirerek tüm ilgililer ile sonuçlandırmak ve uygulanmasına destek vermektir. Baytek’in farklı noktalarında yürütülmekte olan İK ile ilgili tüm projeler tek bir çatı altında toplanarak bu birimce üretilip, yürütülmektedir.

İnsan Kaynakları olarak vizyonumuz; alanında başarılara imza atmış, ekip ruhuyla hareket eden, mutlu bir çalışan profiline sahip olmaktır. Vizyonu desteklemek adına misyonumuz ise; Baytek'in İnsan Kaynakları ile ilgili tüm stratejilerini oluşturmak ve bunların tüm şirket bünyesinde benimsenmesine ve aynı etkinlikte uygulanmasına çalışmak olarak tanımlayabiliriz.

Baytek'in ihtiyaçları ve önceliklerini göz önüne alarak, eleman alımlarından ücret yönetimine, motivasyondan performans değerlendirmelerine ve kariyer yönetimine kadar geniş bir yelpazede sistemler kurgulamaya çalışıyoruz.

Birlikte çalışmayı istediğimiz eleman profili; kurum kültürüne yatkın, üretken, hızlı çalışan, ekip çalışmasına ayak uydurabilen, sektörü ve dünyayı takip eden, sosyal ilişkileri kuvvetli, özgüveni tam olmalıdır.